SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
75 000 €
(1 471 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
51 τ.μ.
Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Ludivine Radigue vous propose: À VENDRE – T2 lumineux de 51 m² – 5ᵉ étage avec ascenseur – Résidence Les Rives de l’HuisneProfitez d’un e...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France