SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
168 900 €
(5 278 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Route de Tombeau, Le Gosier

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Proche du bourg de Gosier, dans une résidence calme, T2 duplex comprenant : un séjour, une chambre, une cuisine, une salle de bain, un WC, une terrass...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Tombeau, Le Gosier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agetis Immobilier