SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
194 500 €
(3 087 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Carrefour des Larris, Le Coudray

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jessica Crombez vous propose: Situé au Coudray dans une résidence sécurisée, cet appartement en rez-de-jardin profite d'un emplacement id...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Carrefour des Larris, Le Coudray
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France