Λίστα προσφορών
17
17
17
369 000 €
(5 426 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Boulevard Carnot, Le Cannet
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
68 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Le Cannet, résidence Grand Horizon avec parc et piscine, proche toutes commodités, lumineux appartement de 3 pièces, comprenant une entrée avec pla...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ανελκυστήρας
Πισίνα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Γ - Οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Ηλεκτρικός
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
27ημέρες
Ενημερώθηκε:
27ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Boulevard Carnot, Le Cannet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Cannes - Terrimmo
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Cannes - Terrimmo
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή