SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
524 000 €
(6 238 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
84 τ.μ.
Boulevard Carnot, Le Cannet

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Kelly Bouthier vous propose: Le Cannet – Square Carnot | 3 pièces dernier étage avec vue mer panoramique.Dans un secteur très recherché d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 31ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Carnot, Le Cannet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France