SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
179 000 €
(4 838 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Boulevard Carnot, Le Cannet

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jauoad Bindar vous propose: 2 pièces Lumineux au Cannet - Idéal Investissement Locatif ou premier achat ! Cet appartement de 37,29 m² sit...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Carnot, Le Cannet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France