SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
539 000 €
(5 734 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
94 τ.μ.
Rue de Cannes, Le Cannet

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVE LISTING Le Cannet (Cannes border) Between the Europe and Petit Juas areas Located in a very residential area, this apartment enjoys absol...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 63ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Cannes, Le Cannet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Adhère Transactions