SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
263 000 €
(1 686 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
156 τ.μ.
Rue Surcouf, Le Barcarès

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα156 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Stephane Abreu vous propose: LE BARCARÈS – FRONT DE MER – APPARTEMENT 155 m² – 5 PIÈCES – 2 TERRASSES – FORT POTENTIEL INVESTISSEUR OU MA...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Surcouf, Le Barcarès
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France