SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
74 500 €
(3 725 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
20 τ.μ.
Rue Surcouf, Le Barcarès

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα20 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Le Barcarès Charmant Studio Cabine avec vue sur le lac marin, résidence Pointe Vermeille avec Piscine. Situé dans le secteur recherché de la Coudalère...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 96ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Surcouf, Le Barcarès
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Central Immobilier