SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
214 000 €
(3 397 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Rue des Trois Régiments, Laval

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Découvrez cet appartement sur plan fonctionnel de 63 m². Situé dans une résidence neuve livrée en 2025, cet appartement bénéficie des avantages fiscau...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 120ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue des Trois Régiments, Laval
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Promup