SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
270 300 €
(4 505 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Place de la République, Labenne

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Vendu libre. A 300m de la plage. Au calme dans résidence récente en deuxième et dernier étage avec ascenseur, appartement T3 de 59,98m2 avec terrasse ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΞεχωριστή τουαλέτα

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 147ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Place de la République, Labenne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Demeures Des Pins