SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
157 000 €
(2 962 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
53 τ.μ.
Rue du Stade, La Rochelle

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Christelle TURBE vous propose: LA ROCHELLE QUARTIER LA GENETTE Superbe Appartement T2 dans RESIDENCE SERVICES avec balcon et piscine. B...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Stade, La Rochelle
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France