SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 500 €
(3 381 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Rue Nationale, La Queue-les-Yvelines

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Emplacement recherché, en coeur de village, à pied des écoles, commerces et gare. Vous serez conquis par cet appartement de type F3 (59m2 utiles / 52....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Nationale, La Queue-les-Yvelines
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GARANC'IMMO