SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
125 000 €
(1 316 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
95 τ.μ.
Chemin de la Haute Levade, La Grand-Combe

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Cévénnes Méridionales, à seulement 15Kms d'Alès. Dans un village au coeur de la végétation et de ses chemins de randonnées, proche des commodités et d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 210ημέρες
Ενημερώθηκε: 174ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Haute Levade, La Grand-Combe
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Côté Soleil Immobilier - Swixim International