SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
183 000 €
(4 946 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Impasse Verse, La Ciotat

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

La Ciotat, à proximité de toutes les commodités, joli T2 rénové, situé au premier et dernier étage d'une petite copropriété.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Verse, La Ciotat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence Constant