SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
130 000 €
(2 203 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Place de la République, La Bourboule

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

En plein coeur du Massif du Sancy, et, plus précisément de la commune de La Bourboule, venez découvrir cet appartement de 54,37 M2 Loi Carrez (59,03 m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Place de la République, La Bourboule
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence Immobilière De La Haute Dordogne