SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
223 000 €
(3 328 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Rue Petit, Juvisy-sur-Orge

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce magnifique appartement F3 niché à Juvisy-sur-Orge, offrant une vue imprenable sur la Seine depuis son balcon spacieux. Situé à seulement ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Petit, Juvisy-sur-Orge
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER