SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
205 000 €
(3 796 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
54 τ.μ.
Rue Petit, Juvisy-sur-Orge

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Virginie Falguières vous propose: Appartement Chaleureux de 2 Pièces à Juvisy-sur-Orge - Idéal Investissement ou Premier Achat !Au cOEur ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Petit, Juvisy-sur-Orge
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France