SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
158 000 €
(3 362 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Chemin des Bellons, Istres

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Ludovic Simon vous propose: À vendre – Appartement T2 avec terrasse et garage fermé à Istres – Résidence Les Hauts de GenestelleSitué au ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Bellons, Istres
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France