SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
280 000 €
(3 011 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
93 τ.μ.
Rue du Lac, Irigny

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Magali Koppe vous propose: Appartement esprit maison au cOEur d’un parc d’exceptionDans un environnement majestueux et préservé, au sein ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 76ημέρες
Ενημερώθηκε: 46ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Lac, Irigny
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France