SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
569 000 €
(8 129 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Avenue des Jeux, Huez

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jack Mallen (07 81 00 09 28) vous propose : Rare à la vente !Appartement d’environ 70 m² environ situé au Maona, à l’entrée de la station...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 216ημέρες
Ενημερώθηκε: 147ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue des Jeux, Huez
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France