SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
243 800 €
(5 187 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
47 τ.μ.
Chemin de Biantenia, Hendaye

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez votre nouveau chez-vous au cœur d’Hendaye ! Ce charmant appartement de 2 pièces, situé dans une résidence bien entretenue, offre une combina...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de Biantenia, Hendaye
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mestre Maite