Λίστα προσφορών
11
11
11
153 000 €
(1 611 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
95 τ.μ.
Place du Champ au Roy, Guingamp
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
6+
επίπεδα
95 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Belle maison néo Bretonne ensoleillée, Terrain clos
GUINGAMP, -Bretagne - Cotes d'Armor - Dans le calme d'une impasse entre la ville et les commerces...
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αρχική κατάσταση
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
F - Πολύ αντιοικονομικό
τύπος κτιρίου:
Πίνακας
Τύπος θέρμανσης:
Αέριο
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
414ημέρες
Ενημερώθηκε:
414ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Place du Champ au Roy, Guingamp
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.