SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
129 000 €
(1 955 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
66 τ.μ.
Rue de Stalingrad, Grenoble

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant appartement de 66,61 m², niché au cœur de Grenoble, dans un quartier prisé et dynamique. Situé au premier étage d'un immeuble de...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Stalingrad, Grenoble
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER