SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 000 €
(1 753 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
85 τ.μ.
Rue de Stalingrad, Grenoble

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé au cœur de Grenoble, cet appartement de 85 m² au dernier étage de la rue Massenet vous séduira par son espace et sa luminosité. Idéal pour une f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Stalingrad, Grenoble
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER