SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
239 000 €
(1 943 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
123 τ.μ.
Rue de Stalingrad, Grenoble

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Lucie Collot vous propose: Grenoble – 124 m² – 4 chambres – traversant - balcon – étage élevé - ascenseur - vue panoramique - cave – DPE ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΞεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Stalingrad, Grenoble
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France