SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
255 000 €
(2 833 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
90 τ.μ.
Rue de Stalingrad, Grenoble

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Sébastien Begoud vous propose: Copropriété récente de 2014 avec de très bonnes normes d'isolation thermique et phonique, équipée d'un asc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Stalingrad, Grenoble
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France