SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
180 500 €
(2 735 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
66 τ.μ.
Boulevard Fragonard, Grasse

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Votre agence L'Adresse Grasse vous propose à la vente ce bel appartement traversant de type 3, d'une superficie de 66,41 m2, situé au 2ème étage d'une...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Fragonard, Grasse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Cabinet Roulland - l'Adresse Grasse