SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
156 000 €
(3 319 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Rue du Commandant Yvon, Granville

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Guillaume Manikowski vous propose: Appartement 2 pièces – 47 m² – Granville, entre plage et portIdéalement situé à Granville, entre le po...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Commandant Yvon, Granville
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France