SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
209 000 €
(3 371 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
62 τ.μ.
Rue de Paris, Gonesse

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Catherine NUNG vous propose: ***Opportunité à saisir ! Superbe Appartement T3 avec Balcon à Gonesse***Situé dans une résidence sécurisée ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 89ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Paris, Gonesse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France