SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 000 €
(6 553 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Rue Alexandre Reverchon, Gex

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dans un quartier prisé de Gex, découvrez cet élégant appartement de 38 m² situé au 2ème étage d'une résidence bien entretenue. Construit en 2018, ce l...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Alexandre Reverchon, Gex
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER