SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
503 100 €
(7 986 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Rue Henri Regnault, Garches

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement 3 pièces avec loggia – Garches – Résidence Les Terrasses de l’HippodromeL’appar...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΞεχωριστή τουαλέταΚαμπίνα ντουςΑσφάλειαΞύλινες δοκοί

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Henri Regnault, Garches
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France