SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
275 000 €
(2 183 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
126 τ.μ.
Rue Pérolière, Gap

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Anne Humbert vous propose: Gap proche CV, au 2ème et dernier étage d'une maison des années 50, appartement de 128 m2 ayant bénéficié d'un...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Pérolière, Gap
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France