SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
270 000 €
(4 737 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
57 τ.μ.
Chemin de la Combe, Gaillard

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A GAILLARD 74240, à deux pas de l'entrée d'autoroute et de la douane de Vallard, proche bus et commodités, et à 5 min de la douane de Moillesulaz, 15 ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Combe, Gaillard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Affair Immobilier