SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
299 500 €
(2 219 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
135 τ.μ.
Rue Boucarié Basse, Frontignan

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Frontignan Centre ville, bel appartement de 135m2 (101m2 carrez ), 3 pièces, alliant charme , fonctionnalité et beaux volumes. Il se compose d'une piè...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνια

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 154ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Boucarié Basse, Frontignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Capitelle Immobilier