SUPA24
612 000 €
(7 747 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
79 τ.μ.
Fréjus

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

DISCOVER CALLIOPE, OUR NEW REAL ESTATE DEVELOPMENT LOCATED IN FREJUS PLAGE, A BRIGHT PROVENCAL TOWN BY THE MEDITERRANEAN

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 104ημέρες
Ενημερώθηκε: 104ημέρες

Τοποθεσίες

Fréjus
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer