SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
369 000 €
(4 920 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
75 τ.μ.
Chemin du Fort, Francheville

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Francheville - secteur du Gareizin. Au 1er et dernier étage (avec ascenseur) d'une résidence de bon standing de 2016, 6ème Sens Immobilier vous propos...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 16ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Fort, Francheville
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Entre Ville Et Campagne