SUPA24
346 000 €
(8 439 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Grand'Rue, Ferney-Voltaire

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A26404LK01 - Delivery 1st quarter 2026, ground floor off plan apartment - orientation north and west.
An apartment with large terrace of 31.20 m2; o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Grand'Rue, Ferney-Voltaire
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier