SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(1 733 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
101 τ.μ.
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nous vous proposons cet appartement de 5 pièces, d'une surface généreuse de 101 m², niché au sein d'une résidence des années 1970 à Évry-Courcouronnes...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER