SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
361 500 €
(4 885 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Place de la République, Étel

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Annie Cheval vous propose: Opportunité Rare - Appartement T3 moderne avec terrasse et garage à Étel.Situé dans la charmante ville balnéai...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞεχωριστή τουαλέταΚαμπίνα ντουςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Place de la République, Étel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France