SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 800 €
(1 204 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
166 τ.μ.
Rue de la Préfecture, Épinal

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα166 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A proximité immédiate du centre ville d'EPINAL, nous vous proposons ce grand appartement de 166 m2 avec une entrée indépendante et un terrain privatif...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 49ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Préfecture, Épinal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse pinal - l'Adresse pinal