SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
349 000 €
(3 324 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
105 τ.μ.
Boulevard André Malraux, Élancourt

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Découvrez cet élégant appartement de 5 pièces, idéalement installé au 2ᵉ étage d'un immeuble moderne construit en 2015 à Élancourt. Avec ses 105 m², c...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard André Malraux, Élancourt
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER