SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
320 000 €
(4 103 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
78 τ.μ.
Chemin du Chancelier, Écully

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VENTE 69130 ECULLY CENTRE APPARTEMENT T4 de 78 m2, 2 CHAMBRES, BALCON, CELIER, CAVE, PARKING, PISCINE, TENNIS Situé au deuxième étage d'une résidence ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Chancelier, Écully
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ecully Immobilier