SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
320 000 €
(4 156 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
77 τ.μ.
Chemin du Chancelier, Écully

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Stéphanie Potus vous propose: Nouveau à la venteAppartement au 4èmè étage avec ascenseur dans une magnifique résidence fermée et sécurisé...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΛούτροΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 130ημέρες
Ενημερώθηκε: 117ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Chancelier, Écully
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France