SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
116 000 €
(3 135 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
37 τ.μ.
Quai Freycinet 11, Dunkerque

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Romain Brumachon vous propose: Appartement Rénové de 3 Pièces en Plein COEur de DunkerqueNiché au cOEur de Dunkerque, cet appartement en...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 45ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Quai Freycinet 11, Dunkerque
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France