SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
139 500 €
(1 836 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
76 τ.μ.
Boulevard Louis Terrier, Dreux

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'équipe Eden Immobilier vous propose ce bel appartement 3 pièces situé dans un secteur calme proche axe N12, à 5 minutes de Dreux. Il se compose d'un...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 136ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Louis Terrier, Dreux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Eden Immobilier