SUPA24
129 900 €
(1 326 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
98 τ.μ.
Rue Morel, Douai

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Karelle Salomez vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement à Rénover de 4 Pièces avec Deux Balcons à Douai !Situé au 10ème étage d'...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Morel, Douai
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France