SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
240 000 €
(4 706 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
51 τ.μ.
Rue de Villard, Divonne-les-Bains

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Réf. 972SR: Divonne-les-Bains, secteur Villard, à quelques minutes du centre, vous serez charmé par cet appartement T2 de 51m2 (32m2 Carrez) situé au ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευή

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Villard, Divonne-les-Bains
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Swixim Pays de Gex