SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
450 000 €
(2 761 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
163 τ.μ.
Rue du Petit Potet, Dijon

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα163 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Votre agence ERA IMMOBILIER DIJON vous présente en nouveauté et en exclusivité à DIJON HYPER CENTRE/PLACE DES CORDELIERS, un charmant appartement dupl...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΛούτροΤζάκιΨηλά ταβάνια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 209ημέρες
Ενημερώθηκε: 170ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Petit Potet, Dijon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ERA VIMONT IMMOBILIER