SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
89 000 €
(1 236 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
72 τ.μ.
Place François Mitterrand, Delle

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Delle hyper centre, agréable duplex de 72 m2 habitable situé au dernier étage. Rez de chaussée ave belle pièce de vie, placards et wc; 3 chambres à l'...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Place François Mitterrand, Delle
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alliance Groupe Immobilier Delle